Autor: Joanna Jankiewicz, Październik 2017 , 224 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4654 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

erif">W naszym życiu jest pełno osób, które nam je zatruwają. Osoby toksyczne można spotkać wszędzie: w pracy, domu oraz wśród znajomych. Autorka "TOXIC. Jak sobie radzić z osobami, które utrudniają Ci życie?" powraca z nową książką dla osób, które doświadczają toksyczności w swoim związku. Wychodzimy z założenia, że związek powinien nam dawać szczęście, poczucie bezpieczeństwa i spokój. Tymczasem wiele osób zmaga się z toksycznymi partnerami, całkowicie rujnując sobie zdrowie psychiczne. Jeśli masz wrażenie, że Twój partner/Twoja partnerka jest osobą toksyczną, to ta ksiązka jest właśnie dla Ciebie. W poradniku autorka przyjrzała się bliżej zjawisku toksycznej miłości, która niszczy uczucie między dwojgiem kochających się wcześniej ludzi. W książce nie znajdziesz trudnych do zrozumienia terminów, znajdziesz natomiast wiele przydatnych informacji i dowiesz się m.in.: jakie przejawy toksyczności w związku występują najczęściej; dlaczego przemoc psychiczna bywa gorsza od fizycznej; dlaczego ofiara nie odchodzi od swojego kata, mimo że ten ją krzywdzi od wielu lat; gdzie szukać pomocy w przypadku, gdy jesteś ofiarą przemocy lub znasz taką osobę; jak rozpoznać, że partner/partnerka jest toksyczny/toksyczna; czym jest toksyczna miłość i jak sobie z nią radzić; w jaki sposób polepszyć komunikację w związku, aby zminimalizować ryzyko występowania kłótni; kiedy walczyć o miłość, a kiedy odpuścić. Publikacja pomoże Ci zrozumieć, czym jest toksyczność w związku i  jakie są skutki pozostawania w takiej relacji przez dłuższy czas. Autorka zadbała, aby w książce znalazły się z życia wzięte przykłady, które obrazują rozmaite formy toksycznych zachowań oraz ćwiczenia, które pozwolą Ci zwiększyć świadomość na temat swojego związku. Pani Joanna na czas czytania książki stanie się Twoim przyjacielem, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez ten trudny temat. __________________________________________________________________________________   Joanna Jankiewicz absolwentka socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i coach posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży, współpracujący z agencją Sales Lions. Autorka poradników skierowanych do osób chcących radzić sobie w trudnych relacjach z innymi ludźmi oraz z własnymi emocjami. Prywatnie szczęśliwa żona wspaniałego męża. Zakochana w Ebookch (z wzajemnością!) od siódmego roku życia najbardziej pasjonują ją książki historyczne. Autorka i administratorka fanpage'a Fajna Babka oraz twórca i administrator grupy Zaczytani na Facebooku.   Chcesz więcej?! Zamów TOXIC w pakiecie! Kliknij i dowiedz się więcej.  
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4654 osób
ISBN 978-83-770-1996-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: TOXIC 2 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany