Autor: Marcin Szeliga, Maj 2003 , 492 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6850 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Systemy operacyjne: poznaj i zaprojektuj! [Książki drukowane -40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Transact-SQL to podstawowy język programowania baz danych w środowisku MS SQL Server. Transact-SQL jest zmodyfikowaną i uzupełnioną o elementy typowe dla proceduralnych języków programowania (jak zmienne i instrukcje sterujące wykonaniem programu) wersją standardu SQL-92. Dzięki temu rozszerzeniu, jego możliwości są znacznie większe niż możliwości standardowego SQL-a. SQL Server został wypos ażony w intuicyjne, a zarazem potężne narzędzie administracyjne -- konsolę SQL Server Enterprise Menager. W rezultacie część administratorów SQL Servera nie zna albo nie korzysta z możliwości języka Transact-SQL. A okazuje się, że ta sama operacja może być przeprowadzona kilkukrotnie szybciej, jeżeli zamiast konsoli użyjemy Transact-SQLa. Ebook "Transact-SQL. Czarna Księga" to wyczerpujące i dogłębne kompendium omawiające nie tylko sam język Transact-SQL, ale również zasady projektowania baz danych, a także zarządzanie SQL Serverem za pomocą języka Transact-SQL. Przedstawiono: Standardowe interfejsy języka SQL instalowane wraz z SQL Serverem Elementy języka Transact-SQL i składnię poszczególnych instrukcji języka wraz z praktycznymi przykładami ich wykorzystania Metody pobierania i modyfikowania danych Optymalizację zapytań Wyszukiwanie pełnotekstowe i usługa MS Search. Zasady projektowania relacyjnych baz danych Algorytmy przekształcania relacji poprzez kolejne postacie normalne Tworzenie, modyfikowanie i usuwanie wszystkich typów obiektów bazodanowych Bezpieczeństwo i kontrolowanie dostępu do danych Integrację SQL Servera z innymi serwerami firmy Microsoft Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych Automatyzację czynności administracyjnych Monitorowanie pracy SQL Servera i optymalizację jego wydajności Łączenie serwerów bazodanowych Replikację danych pomiędzy wieloma SZBD Ebook porusza temat Transact. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Czarna. Jeśli interesuje Cię: księga, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -30%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6850 osób
ISBN 83-7361-050-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Transact-SQL. Czarna księga Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany