Autor: Ilona Jacyna-Gołda, Mariusz Wasiak, Wrzesień 2019 , 150 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9171 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Miej wyje**ne, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania. Wydanie II. Do końca dnia (06.08.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jedyna Ebook na rynku, która w przejrzysty sposób określa zasady wyznaczania kosztów transportu drogowego w łańcuchach dostaw, uwzględniając najnowsze trendy w tym zakresie - koszty środowiskowe, czas pracy kierowców, zużycie materiałów eksploatacyjnych. Jednym z warunków efektywnego funkcjonowania łańcu­chów dostaw jest ograniczanie kosztów transportu, których udział w całkowitych kosz­tach log istycz­nych jest znaczny. Przedsiębiorstwo transportowe może ograniczać koszty tylko wtedy, gdy zna przyczynę ich powstawania oraz potrafi je właściwie przypisać do poszczególnych działań. W tym celu niezbędna jest szczegółowa analiza składowych kosztów, zwłaszcza z podziałem na koszty stałe i zmienne. W pracy dogłębnej analizie zostały poddane bezpośrednie koszty: stałe wytworzenia usługi przewozowej, zmienne wytworzenia usługi przewozowej zależne od przebiegu, zmienne wytworzenia usługi przewozowej zależne od czasu, dodatkowe zmienne wytworzenia usługi przewozowej. Wielkim atutem tej publikacji są liczne przykłady zastosowania omawianych technik. Ebook przeznaczona jest przede wszystkim dla studentów transportu, inżynierii produkcji i logistyki. Mogą z niej również skorzystać praktycy menadżerowie firm przewozowych i spedycyjnych. Ebook porusza temat Transport. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: drogowy. Jeśli interesuje Cię: łańcuchach, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: dostaw w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9171 osób
ISBN 978-83-011-8487-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Transport drogowy w łańcuchach dostaw Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany