Autor: Mateusz "mkozik" Kozik, Kwiecień 2020 , 67 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3750 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki HISTORIA [-40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Gra Transport Fever to strategia ekonomiczna, w której zarządzasz firmą transportową. Do twoich zadań należy budowanie infrastruktury oraz tworzenie sieci połączeń, tak aby stworzyć dochodowe trasy oferujące wysokie zyski. Do tego celu będziesz zmierzał przez używanie transportu lądowego (samochody oraz kolej), morskiego i powietrznego. Zadbasz o transport odpowiedni ch surowców, za pomocą których stworzysz towary, gdzie te z kolei będą niezbędne do rozwoju miast. Ważne również będzie samo dbanie o mieszkańców, ponieważ mają konkretne miejsca pracy i swoje ulubione sklepy, przez sieć połączeń musi zostać odpowiednio stworzona. Jeśli grałeś w Transport Tycoon, Transport Giant, Trafic Giant, Cities In Motion albo Train Fever to znajdziesz tutaj wiele wspólnych cech i zależności w tworzeniu firmy transportowej. Większość poradnika może być dla ciebie zbędna lub oczywista, jednak jest kilka elementów charakterystycznych tylko dla tej gry. Dla początkujących graczy, znajdzie się tutaj dużo wskazówek począwszy od tego jak stworzyć prostą linię autobusową, po stworzenie dużych łączonych linii lądowych, morskich i powietrznych. Poradnik do Transport Fever zawiera: opis interfejsu; garść porad, które warto mieć w pamięci, zarówno dla początkujących jak i weteranów gatunku; zależności w transporcie surowców i pasażerów; porady dotyczące tworzenia połączeń; typy transportów, ich plusy i minusy; porady do każdej misji w kampanii oraz wskazówki do zdobycia wszystkich medali. Poradnik do gry Transport Fever wyjaśnia wszystkie zawiłe mechanizmy rozgrywki. Opisuje jak dobrze budować drogi, trakcje kolejowe, przystanie czy lotnika. Znajdziesz tutaj również dokładny opis przejścia zadań dostępnych w kampanii. Transport Fever - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Tworzenie zaawansowanych trakcji kolejowych (Porady i opis rozgrywki) Rodzaje transportów (Porady i opis rozgrywki) Transport pasażerów, surowców i towarów (Porady i opis rozgrywki) Porady ogólne (Porady i opis rozgrywki) Tworzenie połączeń (Porady i opis rozgrywki) Budowanie dróg, kolei, przystani i lotnisk (Porady i opis rozgrywki) Interfejs i sterowanie (Porady i opis rozgrywki) Misja 1 - Dziki Zachód (Kampania w USA) Misja 2 - Industrializacja (Kampania w USA) Misja 4 - Przemysł Samochodowy (Kampania w USA) Ebook porusza temat Transport. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3750 osób
ISBN 978-83-8112-343-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Transport Fever - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany