Autor: Artur "Roland" Dąbrowski, Styczeń 2004 , 79 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5269 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Australia. Zielony Przewodnik. Wydanie 1. Do końca dnia (21.01.2021) za 47,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do zręcznościowej gry akcji True Crime: Streets of L.A. Znajdziecie w nim szczegółowy i kompletny opis przejścia 12 rozdziałów, w tym 8 głównych i 4 pobocznych, mnóstwo porad dotyczących rozgrywki, a także informacje o wszystkich sekretach.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-[Porady ogólne\ Klawiszologia-[Porady ogólne\ Mapa miasta-& #91;Porady ogólne\ Dobry policjant, zły policjant-[Porady ogólne\ Strzelanie-[Porady ogólne\ Bijatyki-[Porady ogólne\ Samochody-[Porady ogólne\ Skradanie się-[Porady ogólne\ Sekrety-[Ulepszenia\ Broń-[Ulepszenia\ Walka-[Ulepszenia\ Samochody-[Ulepszenia\ Bonus Cruisin'-[Rozdział 1\ Triad Violence zadania 1-5-[Rozdział 2\ Mean Streets zadania 1-5-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 36Informacja o grzeDynamiczna gra akcji z licznymi pościgami samochodowymi, strzelaninami i walkami wręcz, inspirowana filmami karate rodem z Hong Kongu. Przez wielu graczy nazywana jest dalekowschodnim odpowiednikiem GTA: Vice City.Gra True Crime: Streets Of L.A., to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, GCN, PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Crime:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Streets. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5269 osób
ISBN 978-83-8050-544-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: True Crime: Streets Of L.A. - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany