Zobacz promocje nowość!

-20% na ebooka Czechy. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1. Do końca dnia (18.04.2019) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jak to możliwe, że wybuch wulkanu na drugiej półkuli wywołał małą epokę lodowcową w Europie i  - pośrednio - stał się przyczyną Wojny Trzydziestoletniej na naszym kontynencie? Dwugodzinne opóźnienie rozpoczęcia bitwy pod Waterloo z powodu deszczu umożliwiło włączenie się do walki Prusakom i zadanie klęski Napoleonowi. Ostre słońce i porywisty wiatr w oczy przyczyniły się do pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem. Czym był huragan Wielkiego Stepu ? Czy można było uniknąć rzezi urządzonej  Japończykom i Amerykanom przez krokodyle i rekiny w czasie wojny na Pacyfiku?  Co mają wspólnego siarczyste mrozy rosyjskie i guziki armii Napoleona? Co zniszczyło Sodomę i Gomorę?  Które komety zwiastowały epokowe nieszczęście? Maciej Rosalak przypomina fakty, na które nie zwraca się uwagi,  a mają kapitalne znaczenie. Narrację tej błyskotliwej książki wzbogaca częste sięganie do źródeł, do świadectw, i odkrywanie na nowo zastanawiających przekazów z Biblii, z Pliniusza, Swetoniusza, Dantego, Długosza, czy nawet Mickiewicza. Otrzymujemy więc książkę erudyty i wytrawnego popularyzatora historii, ujmującą na polskim rynku po raz pierwszy w takim zakresie dzieje ludzkości w aspekcie skutków działania żywiołów natury. Ebook porusza temat Tsunami. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Historii. Jeśli interesuje Cię: żywioły, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: pryrody w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wpływały. Jeśli szukasz ebooków o: historię, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat powszechną.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-8-3807-9106-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Tsunami Historii jak żywioły pryrody wpływały na historię powszechną Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany