Autor: Mirosław Lewandowski, Maj 2014 , 184 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6417 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Daniel SILVA / sensacyjne ebooki do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Sprostaj zadaniom na wszystkich stopniach zaawansowania! Zautomatyzuj operacje pożerające Twój czas dzięki rejestratorowi makr Zapoznaj się z przystępnym opisem elementów języka VBA Dowiedz się, co zrobić, by uzyskać określone efekty działań Kolejne wersje Excela g>, najpopularniejszej aplikacji biurowej, są coraz dokładniejsze i wygodniejsze. Jego prawdziwa siła tkwi jednak w języku VBA. Ten język programowania, przeznaczony do samodzielnego ustalania i modyfikowania zadań dla Excela, przydaje się wszędzie tam, gdzie nie wystarczają podstawowe formuły i funkcje. Jednocześnie jest na tyle nieskomplikowany, że posługiwać się nim mogą nie tylko programiści. W książce Mirosława Lewandowskiego znajdziesz wskazówki na temat tego, jak stworzyć makra zwykłe i niezwykłe i jak używać ich w codziennej pracy. W krótkim czasie uczynisz z Excela sprawne centrum zarządzania Twoimi zadaniami. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak projektować makra i jak włączać do nich zaawansowane operacje czy polecenia. Nauczysz się tworzyć interaktywne formularze, zrozumiesz, co to są stałe i zmienne, a także poznasz możliwości pętli. Twoje makra staną się odporne na błędy, a opisane tu dodatki niejednokrotnie ułatwią Ci pracę. Moc konkretnych przykładów pozwoli Ci poznać VBA w akcji! Bezpieczeństwo i rejestrowanie makr Uruchamianie zapisanych projektów i szybkie sortowanie danych Interakcja ze skoroszytem, zmienne i stałe Deklarowanie typów i określanie zasięgów zmiennych Pętle i formularze Dialog z użytkownikiem i obsługa błędów Makro a funkcja Przykłady z życia wzięte Słowo o Windows API Praca z wieloma skoroszytami Wstążka w Office i okno edytora VBA Skróty klawiaturowe używane w Excelu i edytorze VBA VBA - wszystko w Twoich rękach! Ebook porusza temat Tworzenie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Excela. Jeśli interesuje Cię: 2010/2013, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Ćwiczenia w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6417 osób
ISBN 978-83-246-8932-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Tworzenie makr w VBA dla Excela 2010/2013. Ćwiczenia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany