Autor: Andrzej Zdanowski, Grudzień 2020 , 147 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 643 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Przedświąteczne porządki... w biznesie

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Masz ją, ale nie wykorzystujesz. To osobowość. Wykorzystasz, a wtedy osobowość zacznie pracować dla Ciebie. Mowa o nowej książce Typologia osobowości w praktyce, czyli jak ułatwić sobie życie. Poradnik z praktycznymi przykładami i humorem. Genialne ilustracje Henryka Sawki. Dowiedz się, jakim typem osobowości jesteś; jak konkretne cechy i zachowania wpływają na Twoje życie! Jesteś domi nującym i władczym Lwem, czy poukładanym i perfekcyjnym budowniczym Bobrem? A może cenisz relacje z innymi i jesteś spokojnym, wrażliwym miłym Spanielem lub kreatywną, towarzyską i żywiołową Łasicą? Ebook pomoże: handlowcom zdobywać, skutecznie finalizować transakcje i zwiększyć swoją efektywność w kontakcie z klientami. zarządzającym docierać do ludzi indywidualnie i wykorzystać w pełni potencjał swojego zespołu; każdemu ułatwić sobie i innym życie oraz wykorzystać w pełni własny potencjał. Ebook porusza temat Typologia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: osobowości. Jeśli interesuje Cię: praktyce, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: ułatwić w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -25%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 643 osób
ISBN 978-83-957202-0-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Typologia osobowości w praktyce, czyli jak ułatwić sobie życie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany