Autor: William von Hagen, Grudzień 2007 , 952 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2681 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Vademecum survivalowe. Wydanie II. Do końca dnia (20.06.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wyczerpujące źródło wiedzy o fenomenalnej dystrybucji Linuksa Zainstaluj i skonfiguruj Ubuntu oraz środowisko graficzne GNOME Wykorzystaj w pracy oprogramowanie dołączone do Ubuntu Napisz własne oprogramowanie dla Ubuntu Naucz się administrować systemem Ubuntu Ubuntu to kolejna dystrybucja Li nuksa, która w lawinowym tempie zdobywa uznanie i popularność. Oparta na Debianie wersja dostępnego nieodpłatnie systemu operacyjnego adresowana jest przede wszystkich do użytkowników domowych, którzy oczekują bezpiecznego, stabilnego i łatwego w obsłudze narzędzia. Graficzny interfejs instalacyjny i konfiguracyjny, stale rosnąca ilość oprogramowania i doskonałe wsparcie techniczne w internecie sprawiają, że użytkownik rozpoczynający swoją pracę z Ubuntu błyskawicznie przekona się, iż ten system w niczym nie ustępuje swoim komercyjnym konkurentom. Ebook "Ubuntu Linux. Biblia" to kompleksowe omówienie wszystkich aspektów korzystania z dystrybucji Ubuntu. Czytając ją, dowiesz się, jak pobrać Ubuntu, zainstalować oraz optymalnie skonfigurować. Nauczysz się korzystać z konsoli tekstowej i środowiska graficznego GNOME. Poznasz oprogramowanie dołączane do Ubuntu i wykorzystasz je do pracy biurowej, przeglądania witryn WWW, korespondencji e-mail i zabawy. Przeczytasz o administrowaniu systemem, zarządzaniu kontami użytkowników, konfigurowaniu usług sieciowych. Staniesz się prawdziwym ekspertem. Uruchamianie Ubuntu z płyty Live CD Instalacja Ubuntu System plików Linuksa Środowisko graficzne i konsola tekstowa Korzystanie z poczty elektronicznej i WWW Tworzenie dokumentów w OpenOffice i LaTeX Możliwości multimedialne Ubuntu Łączenie Ubuntu z innymi systemami operacyjnymi Podłączanie palmtopów, iPodów i aparatów cyfrowych Dodawanie i usuwanie nowego oprogramowania Zarządzanie użytkownikami Tworzenie kopii zapasowych Konfiguracja sieci i usług sieciowych Dołącz do społeczności użytkowników Ubuntu. Ebook porusza temat Ubuntu. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Biblia.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2681 osób
ISBN 978-83-246-1033-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Ubuntu Linux. Biblia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany