Autor: Marcin "jedik" Terelak, Listopad 2019 , 49 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 230 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Literaturoznawstwo [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik poświęcony grze Ufo: Bitwa o Marsa przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z serią gier o walkach z Obcymi. Zawiera opis interfejsu, rady dotyczące strategii oraz taktyki, rozwoju i wyposażenia oddziału oraz zwięzłą solucję. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Ekrany gry-[Ekrany gry\ Ekran bazy-[Ekrany gry\ Ekran podsum owania-[Ekrany gry\ Ekran nauki-[Ekrany gry\ Ekran produkcji-[Ekrany gry\ Ekran magazynu-[Ekrany gry\ Ekran personelu-[Ekrany gry\ Ekran oddziałów-[Ekrany gry\ Ekran ekwipunku-[Ekrany gry\ Ekran dyplomacji-Sfera strategiczna cz.1-Sfera strategiczna cz.2-[Rozwój oddziału\ Atrybuty-[Rozwój oddziału\ Ute Heinemann-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 27Informacja o grzeKolejna część słynnego cyklu UFO, który, po upadku Microprose niezmordowanie kontynuuje czeski zespół ALTAR Games we współpracy z wydawcą Cenega Publishing. Gra UFO: Afterlight, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Afterlight. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 230 osób
ISBN 978-83-8054-228-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: UFO: Afterlight - Bitwa o Marsa - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany