Autor: Marek Rotkiewicz, Lipiec 2020 , 200 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2606 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Aleksander Janowski [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Umowy o świadczenie pracy to Ebook dla każdego pracodawcy. To także zasobne źródło wiedzy dla wszystkich pracowników i związków zawodowych.   - Czym się kierować szukając nowego pracownika, aby spełniał on zakładane oczekiwania - Jak interpretować podstawowe zasady prawa pracy, aby uniknąć karnych konsekwencji - Umowa o pracę czy umowa zlece nia - w jakich sytuacjach która umowa jest korzystniejsza - Czy  pozwolić pracownikom pracować w domu - zalety i wady telepracy - W jakich sytuacjach warto skorzystać z usług agencji pracy tymczasowej i jej pracowników - Jak sformułować umowę współpracy z samo zatrudnionym, aby nie została ona uznana za umowę o pracę   To tylko kilka z bardzo wielu problemów, których rozwiązania znajdziesz w naszej książce. Profesjonalizm naszych porad gwarantują nazwiska Autorów: Elżbieta Wichrowska-Janikowska i Marek Rotkiewicz. Ebook porusza temat świadczenie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: najkorzystniej. Jeśli interesuje Cię: dobrać, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zatrudnienia w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2606 osób
ISBN 978-83-255-2491-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Umowy o świadczenie pracy. Jak najkorzystniej dobrać formę zatrudnienia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany