Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Luty 2020 , 58 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2779 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka 30 dni do zmian w związku. Do końca dnia (21.02.2020) za 18,50 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Undercover Missions: Operation Kursk K-141 zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w tę klasyczną przygodówkę, której akcja dzieje się w nietypowych jak na ten gatunek warunkach - we wnętrzu współczesnej rosyjskiej łodzi podwodnej. To dokładna ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez wszystkie perypetie tajnej agentki rządowej Mileny Belyaevej, prowadzącej pod fałszywym nazwiskiem śledztwo w sprawie powiązań załogi Kurska z rosyjską mafią i kradzieżą łodzi patrolowych. Dla ułatwienia poruszania się po poradniku każdy rozdział został podzielony na podrozdziały opisujące kolejne zadania Mileny. Dodatkowo łamigłówki logiczne opatrzono nagłówkami pozwalającymi na ich szybkie zlokalizowanie w tekście. Wszystkie przedmioty, które powinny lub mogą trafić do ekwipunku bohaterki, zostały wyróżnione kolorem czerwonym, problematyczne momenty kolorem niebieskim, a istotne informacje pogrubieniem. Gra jest typowym point-and-clickiem, pozbawionym czasówek, walk i elementów zręcznościowych. W poradniku do gry Undercover Missions: Operation Kursk K-141 znajdziesz: dokładny opis wszystkich czynności, jakie trzeba wykonać, by kontynuować zabawę i dotrzeć do finału; objaśnienie wszystkich zagadek logicznych wraz z odpowiednimi obrazkami; podpowiedzi odnośnie sytuacji, kiedy dana postać nie pojawia się w miejscu, w którym powinna być, albo bohaterka uparcie nie chce opuścić danego pomieszczenia. Poradnik do gry Undercover Missions: Operation Kursk K-141 zawiera dokładny, bogato ilustrowany opis przejścia tego tytułu. Nie zabrakło w nim również objaśnień zagadek logicznych oraz porad ogólnych. Undercover Missions: Operation Kursk K-141 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Rozdział 9 - Przesłuchanie Rozdział 7 - Generał Germin Rozdział 8 - Bez szansy na przetrwanie Rozdział 6 - Sygnał alarmowy Rozdział 5 - Przybycie łodzi Balakovo Rozdział 4 - Misja Kurska Rozdział 3 - Morderstwo Osipa Gerasimova Rozdział 2 - Kursk odpływa Rozdział 1 - Murmańsk Porady ogólne Ebook porusza temat Undercover. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Missions:. Jeśli interesuje Cię: Operation, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2779 osób
ISBN 978-83-8060-301-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Undercover Missions: Operation Kursk K-141 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany