Zobacz promocje nowość!

-30% na ebooka Legendarny osobomiesiąc. Opowieści o inżynierii oprogramowania. Wydanie II. Do końca dnia (19.04.2019) za 33,50 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Dokładny opis przejścia gry przygodowej Undercover: Operation Wintersun, w której jako angielski fizyk, profesor John Russell, zostajesz zwerbowany przez M16 i wysłany Niemiec w celu odkrycia i zneutralizowania tajnej broni III Rzeszy. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[Londyn\ Podwórko-[Berlin\ Ulica-[Berlin\ Wejście do ICW-[Ber lin\ ICW - hol, schowek, pomieszczenia biurowe cz.1-[Berlin\ ICW - hol, schowek, pomieszczenia biurowe cz.2-[Berlin\ UUWL - boczne wejście, biuro-[Berlin\ UUWL - archiwum cz.1-[Berlin\ UUWL - archiwum cz.2-[Berlin\ Ulice cz.1-[Berlin\ Ulice cz.2-[Heigerloch\ Rynek, gospoda, ulice cz.1-[Heigerloch\ Rynek, gospoda, ulice cz.2-[Heigerloch\ Podziemne pomieszczenia produkcyjne cz.1-[Heigerloch\ Podziemne pomieszczenia produkcyjne cz.2-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 19Informacja o grzeUndercover: Operation Wintersun austriackiego studia Sproing Interactive, to gra przygodowa zrealizowana w klasycznym stylu z wykorzystaniem interfejsu point&click. Autorzy umieścili opowiadaną historię w czasach drugiej wojny światowej.Gra Undercover: Operation Wintersun, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Undercover:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Operation. Jeśli interesuje Cię: Wintersun, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8054-176-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Undercover: Operation Wintersun - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany