Autor: Natalia Springer, Marzec 2020 , 36 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7268 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	Lato na sportowo [Książki drukowane -40%, Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Przedsięwzięcia wymagające dołączenia karty informacyjnej przedsięwzięcia do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach  zostały wyszczególnione w rozporządzeniu Rady Ministrów z 9 listopada 2010 r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko. Jeżeli znajduje się tam planowane przez Ciebie przedsięwzięcie koniecznie dowiedz się jak op racować taką kartę informacyjną. Ebook porusza temat Uniknij. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: błędów. Jeśli interesuje Cię: poznaj, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: tajniki w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to opracowywania. Jeśli szukasz ebooków o: informacyjnej, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat przedsięwzięcia.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7268 osób
ISBN 978-83-269-8785-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Uniknij błędów - poznaj tajniki opracowywania karty informacyjnej przedsięwzięcia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany