Autor: Stanisław Gurgul, Lipiec 2020 , 312 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2954 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki SWIETŁANA ALEKSIJEWICZ [-45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Upadłość spółdzielni mieszkaniowej, dewelopera oraz towarzystwa budownictwa społecznego stanowi komentarz do wybranych przepisów regulujących tematykę umiejscowioną w różnych ustawach dotyczących runku nieruchomości. Na całość rozprawy składają się trzy części. Autor, wybitny znawca przedmiotu i doświadczony praktyk w stosowaniu przepisów prawa upadłościo wego i naprawczego, w przystępny i precyzyjny sposób przedstawia problemy interpretacyjne związane ze stosowaniem wymienionych poniżej uregulowań. Prezentowana publikacja zawiera: omówienie wielu możliwych stanów faktycznych i związanych z nimi problemów jurydycznych wynikających z nieścisłości w interpretacji przepisów prawa, aktualny stan prawny i bogate orzecznictwo, najważniejsze zmiany jak np. omówienie kontrowersyjnej, negatywnie ocenianej w środowisku prawniczym regulacji dotyczącej upadłości tzw. dewelopera zawartej w ustawie o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. W książce omówiono wybrane przepisy poszczególnych ustaw, dotyczących: upadłości spółdzielni mieszkaniowej: - ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych z 15.12.2000 r., - ustawa Prawo spółdzielcze z 16.9.1982 r., - ustawa Prawo upadłościowe i naprawcze z 28.2.2003 r.; upadłości dewelopera: - Prawo upadłościowe i naprawcze z 28.2.2003 r., - ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z 16.9.2011 r. (ustawa deweloperska), - ustawa o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 r.; upadłości towarzystwa budownictwa społecznego: - ustawa o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego z 26.10.1995 r., - Kodeks spółek handlowych z 15.9.2000 r.   Komentarz skierowany jest przede wszystkim dla osób zawodowo zajmujących się stosowaniem prawa - sędziów, radców prawnych, adwokatów, notariuszy jak również osób spoza grona prawników. Ponadto adresatami komentarza są także deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe oraz towarzystwa budownictwa społecznego. Polecany jest również dla syndyków, zarządców i nadzorców sądowych, osób przygotowujących się do egzaminu na licencję syndyka, aplikantów radcowskich, adwokackich oraz studentów prawa, zainteresowanych powyższą tematyką. Ebook porusza temat Upadłość. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: spółdzielni. Jeśli interesuje Cię: mieszkaniowej, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: dewelopera w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to towarzystwa. Jeśli szukasz ebooków o: budownictwa, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat społecznego.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2954 osób
ISBN 978-83-255-4417-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Upadłość spółdzielni mieszkaniowej, dewelopera i towarzystwa budownictwa społecznego. Komentarz Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany