Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa ALBATROS [-40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

 Ebook, która otwarła moje oczy na system sowieckiego zniewalania ludzi. Lepszej historii tego systemu przed jego końcem nikt nie napisał.                                             prof. Andrzej Nowak Każdy, kto choć trochę interesuje się Rosją, powinien przeczytać tę książkę.                                             Edward Cranksha w Najbardziej gruntowna i bez wątpienia najbardziej rzetelna historia Związku Sowieckiego.                         Le Monde  Ta Ebook powinna być lekturą obowiązkową dla każdego, kto interesuje się bieżącymi wydarzeniami i komentowaniem otaczającej rzeczywistości.                                     prof. Marc Raeff Utopia u władzy to porażający, precyzyjny obrachunek z historią najbardziej zbrodniczego reżimu w dziejach ludzkości. Historia Związku Sowieckiego to historia społeczeństwa i państwa zniewolonych przez partię. To historia państwa, które zniewoliło społeczeństwo. To wreszcie historia heroicznego oporu człowieka. W trakcie budowania świetlanej przyszłości wymordowano lub zagłodzono dziesiątki milionów ludzi. Państwo, które deklarowało, że jego celem jest stworzenie społeczeństwa bezklasowego, zbudowało hierarchiczny system kastowy. Druga przemysłowa potęga świata, jak nierzadko określano ZSRS, nie była w stanie wyżywić własnej ludności, zachowując w dziedzinie handlu zagranicznego strukturę przedrewolucyjnej Rosji. Znacjonalizowano wszelkie dziedziny życia, a przede wszystkim pamięć, historię. Bolszewizm zwyciężył z łatwością, niemal bez oporu, ponieważ proponował utopię: wszystko wszystkim od zaraz, złudzenie pokoju, ziemi, chleba. Tymczasem rzeczywistością była wojna, głód i niebywały, narastający terror. Skutki przewrotu październikowego odczuł i wciąż odczuwa cały świat. Poświęcona historii ZSRS Utopia u władzy w latach 80. ukazała się w drugim obiegu w Polsce w ponad 20 różnych wydaniach. Ebook porusza temat Utopia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: władzy. Jeśli interesuje Cię: Historia, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Związku w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Sowieckiego. Jeśli szukasz ebooków o: potęgi, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat upadku.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -23%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 938 osób
ISBN 9788377859827. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Utopia u władzy Historia Związku Sowieckiego Tom 2 Od potęgi do upadku (1939-1991) Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany