Autor: Stanek R. William, Wrzesień 2020 , 658 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4615 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Grafika komputerowa / Kursy do 49,90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Praktyczny i podręczny przewodnik dla administratorów serwera SQL Server! Ten podręczny i precyzyjny poradnik kieszonkowy dostarcza gotowych odpowiedzi na wiele pytań związanych z administrowaniem serwerem SQL Server 2012. Zamieszczone w nim tabele, instrukcje i listy pozwolą Ci skupić się na podstawowych działaniach oraz na wykonywanych codziennie zadaniach. P oradnik ten zawiera w skondensowanej formie wszystkie informacje potrzebne administratorowi do rozwiązywania napotykanych problemów i dobrego wykonywania swojej pracy zarówno przy własnym biurku, jak i w siedzibie klientów. Dowiedz się, jak: Zarządzać grupami serwerów oraz ich aktywnością Konfigurować usługi i ustawienia; łączyć serwery Tworzyć i zarządzać bazami danych Implementować metody zarządzania oparte na zasadach Administrować zabezpieczeniami - rolami, loginami i uprawnieniami dostępu Manipulować schematami, tabelami, widokami i indeksami Wykonywać podstawowe operacje i automatyzować rutynowe zadania Planować i wykonywać operacje tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych Monitorować i dostrajać wydajność serwera Informacje o autorze William R. Stanek ma tytuł Microsoft MVP i ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu systemami oraz zaawansowanym programowaniu. Jest wielokrotnie nagradzanym autorem ponad 100 książek, w tym Vademecum administratora Windows 7 oraz Windows Server 2008 Inside Out. Jest głównym redaktorem serii poradników Vademecum administratora (Pocket Consultant). Ebook porusza temat Vademecum. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Administratora. Jeśli interesuje Cię: Microsoft, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Server w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4615 osób
ISBN 978-8-3754-1094-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Vademecum Administratora Microsoft SQL Server 2012 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany