Autor: Paweł Frankowski, Witold Rajchert, Sierpień 2019 , 296 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 298 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Big Data - prosta obsługa wielkich ilości danych [Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Warto być przygotowanym na nieoczekiwane sytuacje. Udane są tylko te wycieczki, które kończą się powrotem o własnych siłach i w komplecie. Niebezpieczne zdarzenia występują także w codzienności miejskiej dżungli życia.  Zakres tematyczny podręcznika obejmuje survival leśny i miejski, bushcraft, outdoor, urbex oraz elementy wojskowego SERE. To kompendiu m wiedzy potrzebnej, by przetrwać prawie każdą sytuację. Z tej książki dowiesz się między innymi, jak: uniknąć niebezpiecznych sytuacji, biwakować na dziko, rozpalić ognisko całonocne, bezdymne oraz w deszczu, przetrwać zimną noc w górach, przefiltrować wodę za pomocą gałęzi, przewidzieć załamanie pogody, wydostać się z przerębla i co robić dalej, udzielić sobie samopomocy, uzyskać naturalną aspirynę, zachować się podczas napaści, przetrwać zamieszki w mieście, zjeść posiłek za darmo, przeżyć uwięzienie i uciec, skutecznie rozwiesić tarp oraz hamak, uprawiać bushcraft z dziećmi. W książce (ebooku) znajdziesz zarówno psychologiczne, prawne, jak i techniczne aspekty przetrwania. Zapoznasz się wytycznymi Leave No Trace (LNT).  Mamy nadzieje, że nauka survivalu i praktykowanie bushcraftu stanie się Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu, także z dziećmi! Ebook porusza temat Vademecum. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: survivalowe.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 298 osób
ISBN 978-83-953799-1-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Vademecum survivalowe Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany