Autor: Radosław Kowalski, Październik 2015 , 116 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Laurelin Paige [ebooki do -45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

VAT 2015 w pytaniach i odpowiedziach prawidłowe rozliczenia wynikające ze zmian wprowadzonych w 2014 i 2015 roku interpretacje organów podatkowych orzecznictwo Ebook, w całości poświęcona istotnym, konkretnym problemom mającym swoje źródło w praktyce przedsiębiorców. W jej treści przywołujemy pytania podatnikó w dotyczące stosowania prawa podatkowego regulującego VAT i szukamy na nie odpowiedzi. Ze względu na ogrom problemów, skupiamy się na tych, które w znacznej mierze wynikają ze zmian jakie ustawodawca wprowadził do regulacji ustawy o podatku od towarów i usług w roku 2014 i 2015 r. Z opracowania dowiemy się m.in.: czy wysyłka towaru to już dostawa kiedy trzeba opodatkować zaliczkową usługę turystyczną jak udokumentować rabat pośredni czy sprzedaż towaru na rzecz pracownika wykonującego działalność gospodarcząodlega odwrotnemu opodatkowaniu jakie są ułatwienia w zakresie stosowania uproszczonej procedury przy imporcie towarów czy sprzedaż samochodu wykorzystywanego w działalności gospodarczej osoby fizycznej stanowi dostawę opodatkowaną VAT czy pracodawca ma prawo odliczyć VAT z wystawionej na niego faktury dotyczącej zakupu okularów dla pracowników czy podmioty powiązane skorzystają z ulgi na złe długi Ebook porusza temat pytaniach. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: odpowiedziach.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8 osób
ISBN 978-8-3640-8527-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: VAT 2015 w pytaniach i odpowiedziach Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany