Autor: Eliza Illukiewicz, Lipiec 2020 , 72 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9690 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki FAKTY z Wydawnictwem Filia / -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jeden zeszyt ćwiczeń  tysiące języków tysiące możliwości. Dla kogo jest Verbook? * dla nauczycieli jako praca domowa dla uczniów, przerywnik w zajęciach czy kartkówka* dla uczniów jako materiał do powtórek, sprawdzania swojej wiedzy lub jako pomoc przy zapamiętywaniu dużej ilości słownictwa* dla samouków podpowie Ci jaki zakres leksyki należy znać na poziomie podstaw owym* dla maturzystów na poziomie podstawowym i osób zdających certyfikaty językowe na poziomie A1 i A2 do powtórek, do sprawdzania swojej wiedzy, do kompilowania słownictwa w jednym miejscu Dlaczego Verbook? * wiele możliwości wykorzystania arkuszy* układ ilustracji wspomaga proces uczenia się* potrzebny zakres słownictwa na podstawowe tematy w jednym miejscu* możesz wykorzystać te same materiały do nauki wielu języków jednocześnie* dodatkowe miejsce na notatki sam decydujesz o ilości słownictwa.  Piszesz dokładnie to, co chcesz tyle, ile chcesz. Ebook porusza temat Verbook. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Zeszyt. Jeśli interesuje Cię: ćwiczeń, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: słówek w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to języków. Jeśli szukasz ebooków o: obcych, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Człowiek.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -25%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9690 osób
ISBN 978-83-952702-3-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Verbook. Zeszyt ćwiczeń do nauki słówek języków obcych. Część 1. Człowiek i jego otoczenie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany