Autor: James Foxall, Grudzień 2016 , 560 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7163 osób

Zobacz promocję nowość!

-50% na ebooka Księga Adsów. Twój przewodnik po dżungli social mediów. Do końca tygodnia (07.03.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zacznij od zaraz! 24 (+ dwie dodatkowe) sprawdzone, jednogodzinne lekcje Visual Basic jest bardzo popularnym językiem programowania wysokiego poziomu rozwijanym przez firmę Microsoft. Jego składnię oparto na języku Basic i unowocześniono, zapewniając przy tym wykorzystanie technologii ActiveX. Visual Basic w wersji 2015 zasadniczo różni się od swoich pop rzedników: jest zdecydowanie lepszy, ma większe możliwości, a funkcjonalnością dorównuje takim językom jak C++. Jednak konsekwencją tego rozwoju jest większa złożoność języka. Niniejsza Ebook ma jeden cel: jak najszybciej nauczyć Cię poprawnego programowania w języku Visual Basic. W ciągu 26 lekcji, z których każda powinna zająć najwyżej godzinę, przyswoisz sobie praktyczne umiejętności pozwalające na samodzielne zbudowanie kompletnej aplikacji. Gruntownie poznasz środowisko programistyczne Visual Studio 2015 i takie elementy interfejsu użytkownika, jak formularze i kontrolki, a także dowiesz się, jak je wykorzystać, aby przygotować atrakcyjną i funkcjonalną aplikację. W książce znajdziesz także liczne przykłady starannie objaśnionego kodu. Dowiedz się, jak: tworzyć w pełni funkcjonalne, bogate aplikacje programować w języku Visual Basic 2015 i wykorzystywać jego możliwości korzystać z obiektów, kolekcji i zdarzeń tworzyć atrakcyjne, funkcjonalne interfejsy użytkownika w pełni wykorzystywać możliwości formularzy, kontrolek, modułów i procedur skutecznie programować bazy danych i zapisywać w nich informacje kodować podejmowanie decyzji stosować techniki programowania obiektowego pracować z grafiką i plikami tekstowymi korzystać z systemu plików i rejestru Windows wysyłać wiadomości e-mail tworzyć przydatne moduły i współdzielone procedury komunikować się z użytkownikiem przeglądać i drukować dokumenty diagnozować kod za pomocą udoskonalonych pułapek rozpowszechniać swoje oprogramowanie sterować aplikacjami Microsoft Office 2016 wzbogacać funkcje formularzy dzięki własnym kontrolkom Poznaj Visual Basic — i programuj dla Windows! Ebook porusza temat Visual. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: godziny.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7163 osób
ISBN 978-83-283-2874-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Visual Basic 2015 w 24 godziny Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany