Autor: Theodore Wallingford, Maj 2007 , 448 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1921 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Poradniki Wydawnictwa REBIS / do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Technologia Voice over IP (VoIP) ma wystarczająco wiele zalet, aby zrewolucjonizować rynek telekomunikacji. Jest tańsza od tradycyjnej telefonii, umożliwia łatwą integrację z oprogramowaniem, pozwala na zarządzanie siecią telefoniczną, jest bardziej odporna na zakłócenia, a bazujące na niej sieci lepiej się skalują. Dlaczego więc tak wiele firm wciąż korzysta z szybko starzejących się rozwią zań? Przejście na VoIP to niewątpliwie wyzwanie, jednak dzięki odpowiedniej wiedzy można mu sprostać i cieszyć się korzyściami, jakie zapewnia ta technologia. "VoIP. Praktyczny przewodnik po telefonii internetowej" to Ebook, w której opisano świat nowoczesnej telefonii; pozwoli Ci ona zrozumieć funkcjonowanie VoIP oraz warstw i protokołów, na jakich bazuje. Poznasz wady i zalety tej technologii, a także różnice w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Przeczytasz o problemach najczęściej pojawiających się przy wdrażaniu VoIP, a dzięki gotowym projektom dowiesz się, jak szybko i sprawnie zbudować we własnej firmie system bazujący na tej technologii. Wady i zalety technologii VoIP oraz telefonii tradycyjnej Warstwy i budowa systemów VoIP Wprowadzenie do standardów i protokołów używanych w VoIP Tworzenie infrastruktury sieci dla VoIP Przegląd aplikacji telekomunikacyjnych Zabezpieczanie i monitorowanie sieci Korzystanie z serwera Asterisk Współpraca z dystrybutorami VoIP Przegląd często spotykanych problemów wdrożeniowych Gotowe projekty elementów systemów VoIP Nie czekaj dłużej z zastosowaniem najnowszych technologii telekomunikacyjnych -- czas VoIP nadszedł już dziś. Pobierz Mp3! Ebook porusza temat Praktyczny. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: przewodnik. Jeśli interesuje Cię: telefonii, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: internetowej w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1921 osób
ISBN 978-83-246-0289-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: VoIP. Praktyczny przewodnik po telefonii internetowej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany