Autor: Adam Józefiok, Styczeń 2012 , 384 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7327 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Opanuj podstawy PHP i zacznij pisać pierwsze skrypty!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zobacz część I książki W drodze do CCNA>> Zobacz część II książki W drodze do CCNA>> Zostań specjalistą - CCNA masz w zasięgu ręki! Podstawy sieci komputerowych Routing w sieciach komputerowych Przełączanie w sieciach LAN Technologie WAN i bezpieczeństwo sieci p>Uzyskanie certyfikatu CCNA to ważny krok na drodze do kompleksowego opanowania wszelkich zagadnień związanych z działaniem sieci komputerowych. Wiedza na temat tego, co dzieje się w rzeczywistej, działającej sieci, pozwala nie tylko rozwiązywać bieżące problemy, lecz także przewidywać nadciągające katastrofy. I często okazuje się bezcenna, zarówno w małym biurze, jak i ogromnej firmie. W dzisiejszym świecie połączenia między komputerami zapewniają obieg informacji, pozwalają szybko się porozumiewać i przesyłać dokumenty. Bez żadnej przesady można nazwać je krwioobiegiem każdego przedsiębiorstwa, warunkującym jego normalne funkcjonowanie. Ekspertom w tej dziedzinie na pewno nigdy nie zabraknie pracy! Dwie pierwsze części cyklu "W drodze do CCNA" dawały przyszłym profesjonalistom w zakresie sieci komputerowych świetne przygotowanie teoretyczne, natomiast część trzecia zapewni świetne przygotowanie praktyczne. Twoim celem będzie rozwiązanie jak największej ilości zamieszczonych tu zadań o bardzo różnym charakterze oraz udzielenie odpowiedzi na setki pytań testowych. Przyjrzysz się skomplikowanym problemom, zdarzającym się w realnie działających sieciach, i postarasz się zaproponować sensowne rozwiązania, a potem porównasz je z podanymi odpowiedziami. Ebook podzielona jest na cztery części, odpowiadające czterem najważniejszym obszarom tematycznym. Wprowadzenie do sieci komputerowych, symulatory i emulatory sieci Komunikacja w sieciach LAN i adresowanie w sieciach komputerowych Podstawowa konfiguracja urządzeń Cisco Działanie routera i routing statyczny Routing dynamiczny i tworzenie podsieci Dynamiczne protokoły routingu - RIPv1, RIPv2, EIGRP, OSPF Podstawy przełączania i routing pomiędzy sieciami VLAN Protokoły VTP i STP Sieci WAN, Frame Relayi i listy ACL Serwer DHCP i technologia NAT Bądź pewniakiem - zdobądź bez trudu certyfikat CCNA! Ebook porusza temat drodze. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Zadania. Jeśli interesuje Cię: przygotowujące, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: egzaminu w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7327 osób
ISBN 978-83-246-3319-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: W drodze do CCNA. Zadania przygotowujące do egzaminu Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany