Autor: Marcin "Xanas" Baran, Listopad 2019 , 37 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 540 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Guitar Method, Comic Creator Studio, Graphic Design Studio and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Niniejszy poradnik do gry Warface zawiera opisy wszystkich klas postaci oraz trybów, jakie są dostępne w grze, wraz z licznymi ilustracjami z samej rozgrywki. Do każdego opisu dodano także porady jak zachowywać się daną postacią czy na co zwracać uwagę w poszczególnych trybach rozgrywki. W poradniku podzielono informacje na temat Verus oraz Co-op na dwa różne rozdziały, dzięki czemu gracz może z łatwością znaleźć informacje na nurtujący go temat. Ponadto autor w prosty sposób wyjaśnia różnice pomiędzy poszczególnymi walutami oraz informuje o tym jak działa sklep wbudowany w grę, Poradnik do gry Warface zawiera: Opis a także porady dotyczące klas postaci. Spis przeciwników występujących w kooperacji. Porady ogólne zawierające podstawowe porady dla każdej klasy. Opis wszystkich trybów rozgrywki wraz z poradami. Opis działania sklepu. Warface jest grą dostępną za darmo i przeznaczoną tylko do walki przez sieć. Nie posiada trybu dla pojedynczego gracza, lecz nadrabia to trybem kooperacji, w którym to piątka graczy może wykonywać misje i walcząc przeciw komputerowi. Oferuje również tryb Versus, dzięki któremu gracze mogą zmierzyć się w walce na jednej z kilku dostępnych map. W poradniku do gry Warface zawarto między innymi opis, a także porady dotyczące klas postaci; spis przeciwników występujących w kooperacji; porady ogólne zawierające podstawowe porady dla każdej klasy oraz opis wszystkich trybów rozgrywki wraz z poradami. Warface - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Medic (Klasy postaci) Sklep Porady Ogólne Engineer (Klasy postaci) Sniper (Klasy postaci) Rifleman (Klasy postaci) Free For All (Tryby rozgrywki Versus) Słowniczek pojęć Team Deathmatch (Tryby rozgrywki Versus) Misje i Mapy (Rozgrywka kooperacyjna) Ebook porusza temat Warface. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 540 osób
ISBN 978-83-8055-650-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Warface - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany