Autor: Korneliusz "Khornel" Tabaka, Lipiec 2020 , 83 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5481 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Ha!Art [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Warhemmaer: Mark of Chaos zawiera opis przejścia wszystkich misji głównych i opcjonalnych przygotowanych dla obydwu stron konfliktu - Imperium i Chaosu. Skrócona wersja spisu treści:-Tytułem wstępu-Co nieco o bohaterach-Jednostki-[Imperium\ Akt I Misja 1 - Bitwa o wzgórze-[Imperium\ Akt I Misja 2 - Odsiecz-[Imperium&# 92; Akt I Misja opcjonalna - Obóz Orków-[Imperium\ Akt I Misja 3 - Obrona miasta-[Imperium\ Akt I Misja 4 - Szturm na twierdzę-[Imperium\ Akt II Misja 1 - Szczury wyłażą spod ziemi-[Imperium\ Akt II Misja 2 - Zbieranie wojsk-[Imperium\ Akt II Misja 3 - Jaskinia szczurów-[Imperium\ Akt II Misja opcjonalna - Ruiny-[Imperium\ Akt II Misja 4 - Bitwa na moście-[Imperium\ Akt II Misja opcjonalna - Pojedynek-[Imperium\ Akt II Misja 5 - Odsiecz-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 45Informacja o grzeMark of Chaos to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, która w całości oparta jest na stworzonym przez firmę Games Workshop świecie Warhammer. W produkcie sygnowanym logiem Namco naprzeciw siebie stają armie Ludzi, Chaosu, Wysokich Elfów oraz SkavenGra Warhammer: Mark of Chaos, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Warhammer:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5481 osób
ISBN 978-83-8054-128-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Warhammer: Mark of Chaos - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany