Autor: Raymond Khoury, Steve Berry, Kwiecień 2017 , 0 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2848 osób

Zobacz promocję nowość!

-50% na ebooka Oszukaj mnie, jeśli potrafisz. Proste sposoby przechytrzenia współczesnych kanciarzy. Do końca tygodnia (18.04.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wyjątkowo oryginalne opowiadanie Raymonda Khouryego i Stevea Berryego! Minęło 10 lat, odkąd Sean Reilly, agent FBI, i Cotton Malone, agent służb specjalnych w Departamencie Sprawiedliwości, przemierzali świat każdy na własną rękę w poszukiwaniu przygód. Nigdy nie pracowali razem aż do tej chwili W Londynie szykuje się bowiem podejrzana akcja, która ma rzekomo stanowić element działań terrory stycznych wymierzonych w Stany Zjednoczone. Agenci Reilly i Malone zostają wysłani do Wielkiej Brytanii, gdzie wplątują się w najniezwyklejszą z dotychczasowych spraw. Sprawa jest tym bardziej zaskakująca, że dotyczy bezpośrednio samych pisarzy, Raymonda Khouryego i Stevea Berryego, którym agenci zawdzięczają swoje istnienie Shadow Tag to napisana z dystansem, pełna humoru historia, która łączy w sobie fikcję i rzeczywistość. Możecie być pewni, że czegoś takiego nie czytaliście jeszcze nigdy! Ebook porusza temat Wariacka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: intryga.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2848 osób
ISBN 978-83-811-0151-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Wariacka intryga Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany