Firma transportowa, która zajmuje się wykonywaniem przewozów rzeczy lub osób, musi spełnić wiele warunków, żeby działać zgodnie z przepisami. Obowiązki te są różne w zależności właśnie od rodzaju przewozów. Ich poprawne spełnienie da gwarancję uniknięcia kar i tym samym zachowania dobrej renomy na rynku przewoźnik&oac ute;w. W książce zawarte są  praktyczne porad dotyczących m.in.: • odpowiedzialności przewoźnika za towar, • uzyskania uprawnień przewozowych, • wykonywania przewozów nienormatywnych, • przewozów regularnych i okazjonalnych. Ebook porusza temat Warunki. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wykonywania. Jeśli interesuje Cię: transportu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: odpowiedzialność w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to przewóz. Jeśli szukasz ebooków o: towarów, to jest pozycja dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -33%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie cen w 72 księgarniach

Dla wygody wyświetlamy tylko księgarnie, gdzie ebook jest dostępny

Inne ebooki w kategorii Pozostałe

Ebook Firma transportowa krok po kroku - zarządzanie, finanse, ubezpieczenia
Ebook PIT 2015 Praktyczny poradnik dla podatnika
Ebook Nowelizacja Prawa o stowarzyszeniach (20 maja 2016 r.)
Ebook Chwilówki: nowe zasady
Ebook Czy czeka nas wybór: emerytura lub praca?
Ebook Duże zmiany w akcyzie od 2016 r

ISBN 978-8-3269-4671-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Warunki wykonywania transportu - odpowiedzialność za przewóz towarów i osób Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany