Autor: Artur "Sir Artus" Cnotalski, Łukasz "Crash" Kendryna, Kwiecień 2020 , 37 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 963 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Dobry wybór dla Młodego Czytelnika! / do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do oficjalnych dodatków do gry "Wiedźmin"- Ceny neutralności i Efektu ubocznego. W tekście znajdziecie dokładne rozwiązanie dodatkowych scenariuszy, wraz z uwzględnieniem wszystkich zadań pobocznych. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Zestaw Porad Ogólnych-[Cena neutralnosci\ Wprowadzenie-[Cena neutralnosci\ Mapa M43 - Dolina Kaer Morhe n-[Cena neutralnosci\ Mapa M43 - Kaer Morhen-[Cena neutralnosci\ Mapa M44 - Stara Kopalnia-[Cena neutralnosci\ Zadanie główne - cz.1-[Cena neutralnosci\ Zadanie główne - cz.2-[Cena neutralnosci\ Zadania poboczne-[Efekt uboczny\ Wprowadzenie-[Efekt uboczny\ Mapa 01 - Wyzima klasztorna-[Efekt uboczny\ Mapa 02 - Cmentarz-[Efekt uboczny\ Mapa 02 - Kanały-[Efekt uboczny\ Zadanie główne-[Efekt uboczny\ Zadania poboczne - cz.1-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 17 Informacja o grze Wiedźmin to gra RPG, przeznaczona przede wszystkim dla starszych graczy. Posiada prostą, lecz ciekawą mechanikę, oraz złożoną intrygę oraz atrakcyjną oprawę graficzną. Gra The Witcher, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji.  Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Wiedźmin. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: oficjalne. Jeśli interesuje Cię: dodatki, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 963 osób
ISBN 978-83-8054-488-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Wiedźmin - oficjalne dodatki - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany