Autor: Urszula Markowska-Manista, Listopad 2017 , 13 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2253 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki MACIEJ DUTKO / Tydzień autorski / -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W e-booku Wiele kultur w jednym przedszkolu nauka tolerancji" podpowiadamy, jak wychowywać do tolerancji dzieci w przedszkolu, dostrzegać zarówno różnice, jak i podobieństwa wśród osób należących do tej samej grupy, poznawać z dziećmi odmienność oraz doceniać własną kulturę i tradycję. W materiale przygotowanym przez dr Urszulę Markowską-Manistę (doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogi ki, sekretarz naukowo-organizacyjny Katedry UNESCO) oraz Michalinę Gajewską (psycholog w przedszkolu i szkole, nauczyciel akademicki) znajdą Państwo: porady, jak wychowywać do tolerancji dzieci w przedszkolu omówienie tematu małych cudzoziemców" wskazówki, jak z sukcesem wdrożyć i realizować edukację wielokulturową odpowiedź na pytanie: dlaczego wielokulturowa edukacja maluchów się opłaca? przykładowe narzędzia i metody pracy z najmłodszymi w zakresie edukacji wielokulturowej Spis treści: Dlaczego Leon ma inne oczy niż ja? Tolerancja w przedszkolu Mały cudzoziemiec w przedszkolu Potrzeba wielokulturowości w przedszkolu Wielokulturowość narzędzia i metody pracy Ebook porusza temat kultur. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: jednym. Jeśli interesuje Cię: przedszkolu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: tolerancji w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -21%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2253 osób
ISBN 9788365774217. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Wiele kultur w jednym przedszkolu - nauka tolerancji Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany