Autor: Jacek Kruczyński, Wrzesień 2019 , 169 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7529 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Nie zwalniamy, wakacji ciąg dalszy! / PRZEWODNIKI do -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W obecnym wydaniu treść wszystkich rozdziałów została przejrzana i poprawiona zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Dołączono nowe rozdziały, kompletujące zakres przekazywanej informacji (m.in.: stany nagłe w ortopedii i traumatologii dziecięcej, rehabilitacja medyczna w chorobach narządu ruchu, choroba Osgooda-Schlattera), a inne zostały na nowo napisane (rozdział dotyczący infekcji) lub znacząco zmienione (nowotwory). Treść podręcznika została połączona w formie odnośników i linków z podstawowym dziełem ortopedii operacyjnej Campbells Operative Orthopaedics. Kody QR znajdujące się na końcu każdego rozdziału dają dostęp do wielu dodatkowych informacji, które sukcesywnie będą aktualizowane. Ebook porusza temat Wiktora. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: ortopedia. Jeśli interesuje Cię: rehabilitacja, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7529 osób
ISBN 9788320058895. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Wiktora Degi ortopedia i rehabilitacja Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany