Autor: William R. Stanek, Wrzesień 2020 , 696 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5480 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wsłuchaj się w jesień! / Audiobooki po 14,90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Praktyczny, podręczny przewodnik po Windows 7! Podręczny i precyzyjny, przewodnik kieszonkowy, który podaje gotowe recepty dotyczące administrowania komputerami systemu Windows 7. Koncentruje się na zadaniach podstawowej obsługi i konserwacji przy użyciu tabel z przeglądami, instrukcji oraz list. Zyskujemy informację potrzebną do rozwiązywania problemów oraz wykonania pr acy niezależnie, czy siedzimy przy biurku, czy jesteśmy poza biurem! Szybki dostęp do informacji o tym, jak: Konfigurować, instalować i uruchamiać systemy Windows 7 Wdrażać i dostosowywać system operacyjny Konfigurować ustawienia i preferencje Zasad grupy Instalować urządzenia sprzętowe i sterowniki Administrować dyskami, systemem plików i magazynem Konfigurować sieć TCP/IP Konfigurować RAS, dostęp zdalny i sieci bezprzewodowe Zarządzać dostępem, zabezpieczeniami i osiągalnością współdzielonych zasobów Korzystać z zarządzania zdalnego Zarządzać TPM i szyfrowaniem BitLocker Rozwiązywać problemy systemowe Ebook porusza temat Windows. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Vademecum. Jeśli interesuje Cię: Administratora, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -30%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5480 osób
ISBN 978-8-3754-1057-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Windows 7. Vademecum Administratora Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany