Autor: Michael Hart, Paul Cassel, Wrzesień 2011 , 608 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 967 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Postaw na zaawansowaną znajomość języka Java!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W tej książce znajdziesz podstawowe informacje dotyczące korzystania z Windows 98 PL - najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Ta dokładna, fachowa i przyjemna w czytaniu pozycja pozwoli Ci samodzielnie przygotować komputer do pracy, począwszy od zainstalowania twardego dysku i Windows 98 PL. Choć Ebook powstała z myślą o mniej doświadczonych użytkownikach, z pewnością także "s tarzy wyjadacze" znajdą w niej interesujące informacje. Po lekturze "Windows 98 PL" będziesz umiał samodzielnie: Przygotować dysk do pracy, Zainstalować system Windows 98 PL wraz z opcjonalnymi komponentami, Poruszać się po systemie, tworząc i modyfikując pliki oraz foldery, Instalować czcionki i drukować dokumenty, Instalować wszelki dodatkowy sprzęt (także typu Plug and Play), Dostosować działanie i wygląd systemu do potrzeb swoich i rodziny, W razie potrzeby uruchamiać starsze aplikacje MS-DOS Zaopiekować się systemem i doskonale poradzić sobie w razie jakiejś awarii, Skonfigurować i wykorzystać różnego sieci komputerowe, Skorzystać z Aktywnego Pulpitu i ze wszystkiego, co się z nim wiąże, Połączyć się z Internetem, nadać i odebrać pocztę, a także przeprowadzić telekonferencję - i to z przekazem dźwięku i obrazu, Stworzyć własny serwis WWW, Stworzyć osobisty serwer WWW, Efektywnie posługiwać się laptopem w podróży. Czytając książkę dowiesz się dokładnie: Czym są multimedia, Co to jest Internet i jego elementy, Jak działa Aktywny Pulpit, Do czego służy NetMeeting, Co to jest WWW i do czego może ci się przydać, Czym właściwie są lokalne sieci komputerowe oraz łącza Dial-up. Ebook porusza temat Windows.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -35%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 967 osób
ISBN 83-7197-066-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Windows 98 PL Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany