Autor: Wilson Ed, Wrzesień 2020 , 698 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1039 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Java Foundations, Kotlin for Beginners and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Praktyczny przewodnik po podstawach Windows PowerShell Rozwiń swoje umiejętności i naucz się podstaw Windows PowerShell, łącznie z nowymi funkcjonalnościami wersji 5.0. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą IT, zaawansowanym użytkownikiem czy konsultatntem, znaj-dziesz tu wskazówki, ćwiczenia i przykłady kodu potrzebne do opanowania technik automatyzowania instalacji, wdrażania i zarządzania systemami Windows. Dowiedz się, jak: Uruchamiać polecenia cmdlet i narzędzia wiersza poleceń Administrować serwerami Windows i komputerami biurkowymi przy użyciu wbudowanych poleceń cmdlet Używać dostawców do pobierania informacjin Pisać i uruchamiać skrypty Tworzyć łatwe w utrzymaniu funkcje Budować standaryzowane środowiska przy użyciu profili Automatyzować zarządzanie systemami Windows za pomocą WMI, poleceń CIM i obsługi zdalnej Automatyzować Active Directory Domain Services (AD DS) Debugować skrypty i obsługiwać błędy Uruchamiać polecenia, które przetrwają przerwy w działaniu Korzystać z konfiguracji żądanego stanu (Desired State Configuration DSC) do zarządzania usługami i środowiskiem Pobierać nowe moduły z PowerShell Gallery   O Czytelniku Ta Ebook jest przeznaczona dla: Profesjonalistów IT i użytkowników zaawansowanych, którzy chcą powiększyć swą produktywność dzięki Windows Pow-erShell, w tym nowych funkcjach dostępnych w wersji 5.0 Administratorów systemów Windows, którzy chcą poprawić swoją wydajność i produktywność Każdego zainteresowanego certyfikacją w zakresie Windows ­PowerShell Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie z Windows PowerShell ani innymi technikami skryptowymi   O autorze Ed Wilson ma tytuł Microsoft ­Scripting Guy i jest dobrze znanym ekspertem w dziedzinie skryptów. Prowadzi blog Hey Scripting Guy! najpopularniejszy blog w witrynie TechNet. Jest autorem kilkunastu książek, w tym dziewięciu skryptach dla systemu Windows, opublikowanych przez Microsoft Press. Skrypty Ebook porusza temat Windows. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: PowerShell.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1039 osób
ISBN 978-8-3754-1179-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Windows PowerShell 5.0 Krok po kroku Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany