Autor: Wilson Ed, Wrzesień 2020 , 698 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 524 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Góry Świętokrzyskie. Kielce i Sandomierz. Travelbook. Wydanie 1. Do końca dnia (28.09.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Praktyczny poradnik automatyzowania administracji systemów Windows przy użyciu Windows PowerShell Dowiedz się, jak zautomatyzować codzienne zadania zarządzania systemami Windows Server 2008 i Windows Vista za pomocą Windows PowerShell powłoki i języka skryptowego dla administratorów systemów komputerowych. Podręcznik ten zawiera rozbudowane, łatwe do zaadaptowania przykła dy oraz wskazówki oparte na realizowanych zadaniach wprost od najlepszego eksperta w dziedzinie skryptów w firmie Microsoft. Dowiedz się, jak użyć skryptów, aby: Automatycznie konfigurować ustawienia komputerów biurkowych w całej sieci. Zarządzać kondycją komputerów poprzez monitorowanie wykorzystania przestrzeni dyskowej, konfiguracji napędów i usług. Odczytywać, przeszukiwać i zapisywać zdarzenia w dziennikach za pomocą skryptów. Zarządzać komponentami systemu, takimi jak napędy, drukarki i foldery udostępnione. Konfigurować usługi sieciowe, takie jak DNS, DHCP czy WINS. Zarządzać tworzeniem i przywracaniem kopii zapasowych i funkcjami zabezpieczeń systemu. Rozwiązywać problem związane z instalowanie i funkcjonowaniem systemów i aplikacji. Utrzymywać witrynę sieci Web opartą na IIS 7.0. Dodatkowo kompletna lista poleceń cmdlet ułatwiających automatyzację powtarzalnych zadań. Ebook porusza temat Windows. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: PowerShell. Jeśli interesuje Cię: Przewodnik, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: skryptach w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 524 osób
ISBN 978-8-3754-1033-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Windows PowerShell Przewodnik po skryptach + płyta CD Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany