Autor: Rand Morimoto, Michael Noel, Omar Droubi, Kenton Gardinier, Noel Neal, Luty 2004 , 1176 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 517 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Biznes i ekonomia [Studio Emka -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Windows 2003 Server to rodzina nowych systemów operacyjnych Microsoftu, mająca zastąpić systemy NT/2000 w zastosowaniach serwerowych. Została ona stworzona z myślą o dużych organizacjach potrzebujących wydajnego, bezpiecznego i skalowalnego rozwiązania dla swoich serwerów. Wiele firm i instytucji korzystających z wcześniejszych systemów Microsoftu dokonuje migracji do Windows 2003. Eb ook "Windows 2003 Serwer. Księga eksperta" to kompendium wiedzy na temat tego systemu operacyjnego. Nie jest ona jedynie modyfikacją i uaktualnieniem wcześniejszej pozycji z tej serii, poświęconej Windows 2000 -- większość rozdziałów została napisana zupełnie od nowa. Autorzy mieli unikalną okazję wdrażać Windows 2003 jeszcze przed jego oficjalną premierą. Na podstawie ich bogatych doświadczeń powstała najbardziej szczegółowa Ebook o Windows 2003, jaka jest dostępna na rynku. W książce przedstawiono: Przegląd systemu Windows Server 2003 ActiveDirectory - składniki, projektowanie, integrację z innymi systemami Usługi sieciowe - DNS, WINS, DHCP, Internet Information Services 6 Bezpieczeństwo na poziomie serwera i na poziomie transportu Migracja do systemu Windows Server 2003 z Windows NT i Windows 2000 Administracja i zarządzanie systemem Windows Server 2003 Rejestr systemowy Zdalny dostęp do systemu Zarządzanie stacjami roboczymi Zabezpieczenia przed awariami i usuwanie ich skutków Rozwiązywanie problemów, debugowanie i optymalizacja Obsługa skomplikowanego i zaawansowanego systemu, jakim jest Windows 2003, wymaga od administratora dużej wiedzy. Wszystko czego potrzebujesz, by sprawnie go wdrożyć, znajduje się w tej książce. Instalacja i migracja do Windows 2003 Server Szczegółowe omówienie zmian w ActiveDirectory Dogłębna analiza zagadnień związanych z bezpieczeństwem Wskazówki pomocne przy usuwaniu awarii i rozwiązywaniu problemów Ebook porusza temat Windows. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Server. Jeśli interesuje Cię: Księga, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: eksperta w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -70%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 517 osób
ISBN 83-7361-207-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Windows Server 2003. Księga eksperta Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany