Autor: Susan Snedaker, Daniel H. Bendell, Maj 2005 , 440 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 15397 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Kursy CAD połowę taniej!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W wielu firmach administrowaniem serwerami zajmuje się nie administrator, tylko pracownik, dla którego jest to tylko jedno z dziesiątek zadań. Takie osoby rzadko mają czas na poznawanie zawiłości administrowania systemami -- potrzebują skutecznych porad ułatwiających szybką i efektywną pracę, a nie precyzyjnych opisów każdej linijki pliku konfiguracyjnego. Dla takich "admin istratorów mimo woli" zbiór wskazówek może okazać się podstawową lekturą wykorzystywaną w pracy. Ebook "Windows Small Business Server 2003. Administracja systemem" jest przeznaczona właśnie dla tych ludzi, na których znienacka spadło zadanie administrowania firmową siecią opartą na Small Business Server. Ebook przedstawia kluczowe zadania realizowane przez serwer, zawiera niezbędne objaśnienia i okna programów, na które natknie się administrator. Nie zasypuje czytelnika zawiłościami technicznymi -- koncentruje się raczej na sposobach szybkiego i sprawnego wykonania określonych zadań. Komponenty systemu Small Business Server 2003 Projektowanie sieci komputerowych Instalowanie Small Business Server 2003 Zabezpieczenia systemu i zarządzanie systemami plików Administrowanie użytkownikami, grupami i prawami dostępu Archiwizowanie i przywracanie danych Konfigurowanie serwera poczty elektronicznej Zdalny dostęp Monitorowanie i analiza działania Small Business Server 2003 Jeśli administrowanie systemem Small Business Server 2003 to tylko jedno z Twoich zadań, znalazłeś wreszcie książkę, której szukałeś. Ebook porusza temat Windows. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Business. Jeśli interesuje Cię: Server, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Administracja w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to systemem.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 15397 osób
ISBN 83-7361-795-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Windows Small Business Server 2003. Administracja systemem Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany