Autor: John Rizzo, Listopad 2007 , 144 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6271 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wyd. KOBIECE [do -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj praktyczne aspekty pracy z Windows Vista Jak zainstalować i aktualizować system? Jak dostosować Windows Vista do swoich potrzeb? W jaki sposób zabezpieczyć komputer przed zagrożeniami z sieci? Windows Vista to najnowsza wersja najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie. Zapowiadany od daw na produkt okazał się rewelacją. Znacznie poprawiono stabilność, bezpieczeństwo, mechanizmy pracy w sieci i komfort obsługi. Jego możliwości docenią zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy komputerów. Kilka wersji różniących się zakresem funkcjonalnym i możliwościami sprawia, że każdy użytkownik może wybrać odpowiednią dla siebie edycję tego systemu. Ebook "Windows Vista PL. Projekty" to doskonały sposób na poznanie najnowszego wcielenia Windows w praktyce. Znajdziesz w niej bogato ilustrowane zadania, które jako początkujący użytkownik Visty będziesz musiał zrealizować, aby sprawnie korzystać z systemu. Dowiesz się, jak zainstalować i optymalnie skonfigurować system Vista oraz przenieść ustawienia i dane z innego komputera wyposażonego w Windows XP. Nauczysz się pracować w jego nowatorskim środowisku i personalizować je, a także zabezpieczać komputer przed atakami z sieci, wirusami, programami szpiegującymi i dostępem osób niepowołanych. Przygotowanie do aktualizacji systemu Korzystanie z Doradcy uaktualnienia Instalacja Windows Vista Przenoszenie ustawień i plików z innego komputera Wybór i przełączanie kompozycji systemu Wyszukiwanie plików Dostosowywanie wyglądu Pulpitu Konfiguracja menu Start i paska zadań Nawigacja w oknach folderów Grupowanie i sortowanie ikon plików Operacje na plikach i folderach Zabezpieczanie systemu i danych Poznaj system Vista PL w praktyce! Ebook porusza temat Windows. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Projekty.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6271 osób
ISBN 978-83-246-1130-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Windows Vista PL. Projekty Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany