Autor: Harshad Kotecha, Kwiecień 2009 , 224 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7844 osób

Zobacz promocję nowość!

-59.7% na kurs wideo. Do końca tygodnia (20.06.2021) za 39,90zł. Do części kursów dodawany jest darmowy ebook.

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj możliwości systemu Windows Vista i efektywnie korzystaj ze wszystkich jego funkcji! Jak skonfigurować komputer dla systemu Windows Vista? Jak zarządzać plikami i folderami? Jak zbudować sieć domową? System Windows -- wydawałoby się, że wszystko jest oczywiste i nic Cię już nie zaskoczy. Jednak aby e fektywnie korzystać ze wszystkich funkcji i programów oferowanych w wersji Vista oraz poprawnie skonfigurować komputer, potrzebujesz dobrego i szybkiego przewodnika. Jeśli więc jesteś nowym użytkownikiem lub aktualizujesz poprzednią wersję systemu -- ta Ebook jest właśnie dla Ciebie! Ebook "Windows Vista PL. Seria praktyk" zawiera dokładny i przejrzysty opis pięciu edycji systemu operacyjnego Windows Vista -- Business, Enterprise, Home Premium, Home Basic i Ultimata. Znajdziesz tu m.in. informacje dotyczące instalacji i konfiguracji systemu, pracy z plikami, programami i pocztą. Poznasz zasady tworzenia kopii zapasowych oraz zabezpieczeń i ochrony systemu. Korzystając z prostych instrukcji, napisanych pozbawionym informatycznego żargonu językiem, nauczysz się nie tylko sprawnie zarządzać systemem, ale także efektywnie korzystać z internetu oraz pracować w sieci. Konfiguracja komputera dla systemu Windows Vista Podstawy sterowania Eksplorator Windows Zarządzanie plikami i folderami Praca z programami Uruchamianie przeglądarki Internet Explorer Program pocztowy Czcionki i drukowanie Praca w sieci Personalizowanie komputera Multimedia Konserwacja systemu Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem Twój niezastąpiony przewodnik po systemie Windows Vista! Ebook porusza temat Windows. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: praktyk.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7844 osób
ISBN 978-83-246-2058-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Windows Vista PL. Seria praktyk Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany