Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Maj 2020 , 164 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2272 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Pedagogika specjalna / Oficyna Wydawnicza Impuls / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry "Władca Pierścieni: Podbój" to szczegółowy opis wszystkich szesnastu misji składających się na dwie kampanie dla pojedynczego gracza zawierający szczegółowe mapki oraz strategię wykonania poszczególnych zadań. Władca Pierścieni: Podbój - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Misja 8 - Szturm na Czarne Wrota (cz.2) (Kampa nia sił dobra) Misja 1 - Oblężenie Helmowego Jaru (cz.1) (Kampania sił dobra) Misja 1 - Sauron odzyskuje Jedyny Pierścień (cz.1) (Kampania sił zła) Misja 8 - Szturm na Czarne Wrota (cz.1) (Kampania sił dobra) Uniwersalne klasy postaci (Dodatki) Misja 5 - W obronie Minas Tirith (cz.2) (Kampania sił dobra) Misja 2 - Inwazja orków na Osgiliath (cz.1) (Kampania sił zła) Misja 7 - Zburzenie Shire (cz.1) (Kampania sił zła) Misja 7 - Zburzenie Shire (cz.2) (Kampania sił zła) Misja 1 - Oblężenie Helmowego Jaru (cz.2) (Kampania sił dobra) Informacja o grze Władca Pierścieni: Podbój to wyprodukowana przez studio Pandemic dynamiczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), oparta na motywach filmowej trylogii Petera Jacksona "Władca Pierścieni". Gracz uczestniczy w widowiskowych bitwach Wojny o Pierścień, opowiadając się po stronie dobra lub zła. Twórcy przygotowali kilka wariantów zabawy, w tym opcję starć multiplayer z udziałem 16 osób. Gra The Lord of the Rings: Conquest, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformach: X360, PS3, NDS, PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Władca. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Pierścieni:. Jeśli interesuje Cię: Podbój, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2272 osób
ISBN 978-83-8054-606-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Władca Pierścieni: Podbój - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany