Autor: Ken Canfield, Styczeń 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 21015 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    Lato INSPIRACJI [do -55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Czy okres dojrzewania dziecka może być "wspaniały"? Tak, o ile tata jest gotów na zmiany. Etap dorastania to czas, w którym człowiek z dziecka zmienia się w dorosłego. Ojciec musi to zaakceptować i zbudować z synem lub córką zupełnie nową relację. Dowiedz się: – jak nie stracić kontaktu z dorast ającym dzieckiem, – co można kontrolować a czego już się nie da, – jak towarzyszyć dziecku w świecie mediów, – co zrobić by stać się dla nastolatka przewodnikiem. Posłuchaj i jako ojciec zdobądź siły do dalszego biegu!   O AUTORZE  Dr Ken Canfield – socjolog, specjalizuje się w tematyce ojcostwa i historii rodziny. Autor bestsellerowych książek na temat ojcostwa: "Serce Ojca" czy "7 sekretów efektywnych ojców". Założył w Stanach Zjednoczonych Narodowe Centrum Na Rzecz Ojcostwa (National Center for Fathering). W ten sposób rokrocznie spotyka się z tysiącami ojców prowadząc warsztaty, badania i konferencje. Jest ekspertem Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net. Od 30 lat jest żonaty, ma pięcioro dzieci i czworo wnucząt. W 2010 r. został odznaczony przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej.    O LEKTORZE Przemysław Babiarz – popularny dziennikarz i komentator sportowy, aktor z wykształcenia, biega w maratonach. Ojciec dwojga dorosłych już dzieci. W jego opinii: Ojcostwo jest jak maraton. Aby go przebiec potrzebujesz treningu. Ta Ebook to obóz przygotowawczy.    RECENZJA Ebook ta pokazuje współczesnym ojcom, jak mogą pomóc swoim nastoletnim dzieciom przejść przez najtrudniejszy w życiu okres. (...) Maraton, do którego Ken Canfield przyrównuje wychowanie dziecka, ma swoje kryzysy. Autor z pasją pokazuje, jak sobie z nimi poradzić. Dzięki tej pozycji można dobrnąć do mety z pełną satysfakcją. Iza Paszkowska - nauczycielka, autorka programów radiowych, redaktorka Małego Gościa Niedzielnego   --- Kupując audiobook z serii "Przygoda Bycia Ojcem" wspierasz Tato.Net – inicjatywę, która pomaga w odkrywaniu ojcostwa. --- Ebook porusza temat Wspaniały. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: nastolatków.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 21015 osób
ISBN 9788393492329. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Wspaniały czas zmian. Dla ojców nastolatków Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany