Autor: Edward Pająk, Robert Roszak, Robert Cieślak, Czerwiec 2019 , 81 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9450 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Monografia zawiera sześć opracowań. Ich autorzy poruszyli dość zróżnicowaną tematykę. Zainteresowani znajdą w publikacji m.in. rozważania dotyczące wykorzystania koncepcji model based enterprise i model based definition w obiegu dokumentacji technicznej w przedsiębiorstwie, czy wykorzystania współczesnych narzędzi symulacji w analizie numerycznej siłowni wiatrowej, a także kompu terowo wspomaganej inżynierii w zagadnieniach medycznych. Ebook porusza temat Współczesne. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wyzwania. Jeśli interesuje Cię: inżyniera, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: aspekcie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to kierunku. Jeśli szukasz ebooków o: mechanika, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat budowa.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9450 osób
ISBN 978-83-650-3836-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Współczesne wyzwania inżyniera w aspekcie 10-lecia kierunku mechanika i budowa maszyn PWSZ w Koninie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany