Bo każde zło, każde cierpienie ma swój cel i przyczynę...   Ewa Różańska ma dość życia przynoszącego jej tylko ból i cierpienie. Na co dzień zmaga się ze swoją nadwagą, koszmarnym - w jej odczuciu - wyglądem, brakiem życiowych planów i wciąż powracającą przeszłością: narzeczonym, który odszedł z kochanką zostawiając ją bez środk&oacut e;w do życia i z kredytem na mieszkanie, którego nienawidzi. Wyzyskiwana przez korporację, której poświęca się bez reszty z trudem panuje nad nerwami zszarganymi przez szefową o wyglądzie ogra. Wiecznie niezadowolona matka, która swoimi napastliwymi telefonami potęguje jej niskie poczucie wartości, na każdym kroku wysysa z niej życiodajną energię.   Samotna, opuszczona, bez wiary w jakąkolwiek poprawę postanawia odejść. Ratunek przychodzi w ostatniej chwili. Iwona, barwna i tajemnicza postać przybyła znikąd, od chwili ratunku jej osobisty tyran, dyktatorka i anioł stróż, na nowo pokazuje jej jak budować swoje życie, jak odnajdywać w nim radość i jak pozbyć się z niego toksycznych ludzi. Krok po kroku pozwala jej rozwikłać zagadkę jej przeznaczenia oraz odkryć skrywane głęboko tajemnice. Życie Ewy nigdy nie będzie już takie samo...    Czarując i piękna opowieść o tym jak dostrzec piękno w otaczającym nas świecie.  Ebook porusza temat Wybrałam. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wtorek. Jeśli interesuje Cię: umrzeć, to ebook dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Literatura kobieca, romans

Ebook Aced. Uwikłani. Seria Driven
Ebook Bad Things. Tristan i Danika. Tom I
Ebook Calder. Narodziny odwagi
Ebook Crashed. W zderzeniu z miłością
Ebook Deep. Stage Dive
Ebook Pokolenia. Powrót do domu

ISBN 978-8-3272-4191-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Wybrałam wtorek by umrzeć Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany