Autor: Wiktor Krawczenko, Sierpień 2014 , 672 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10497 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Biegaj z nami [EBOOKI -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook, której tytuł "Wybrałem wolność" nabrał znaczenia symbolicznego, stając się mottem  wszystkich uciekinierów  ze Związku Radzieckiego i "krajów demokracji ludowej".Wiktor Krawczenko,  piastujący  wysokie stanowiska w radzieckim przemyśle i aparacie państwowym, w czasie II wojny światowej  wyjechał do Waszyngtonu w składzie  misji handlowej  i tam  w 1944 roku poprosił nieoczekiwanie o a zyl. Dwa lata później  opublikował swoje sensacyjne wspomnienia dramatyczny opis drogi życiowej człowieka, który dopuszczony do najwyższego kręgu władzy tracił stopniowo swój młodzieńczy idealizm i złudzenia, co w końcu doprowadziło do brzemiennej w skutki prośby o azyl. W 1966 roku Krawczenkę znaleziono martwego w jego mieszkaniu. Według oficjalnej wersji popełnił samobójstwo. Oddajemy do rąk czytelników pierwszy polski przekład wspomnień Wiktora Krawczenki. Ebook porusza temat Wybrałem. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wolność. Jeśli interesuje Cię: prywatne, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: polityczne w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to radzieckiego. Jeśli szukasz ebooków o: funkcjonariusza, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10497 osób
ISBN 9788363986728. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Wybrałem wolność. Życie prywatne i polityczne radzieckiego funkcjonariusza Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany