Autor: Barbara Juraś-Krawczyk, Grudzień 2015 , 218 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9932 osób

Zobacz promocję nowość!

- na ebooka Ebookpoint.pl. Do końca dnia (13.08.2022) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Po zapoznaniu się ze wszystkimi artykułami zamieszczonymi w pracy mimo, iż są one zróżnicowane zarówno pod względem metodologicznym, jak też metodycznym i merytorycznym jej wartość oceniam wysoko. (...) Mam przekonanie, że publikacja ta będzie dobrze służyć zwłaszcza studentom kierunków pedagogicznych różnych specjalności, a także innych kierunkó ;w społeczno-humanistycznych do przygotowania własnych warsztatów badawczych, niezbędnych w każdej fazie studiów. Może też być użyteczna dla młodych adeptów nauk humanistyczno-pedagogicznych w doskonaleniu własnych warsztatów metodologicznych. Z recenzji prof. Mieczysława Marczuka Ebook porusza temat Wybrane. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: obszary. Jeśli interesuje Cię: badawcze, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: andragogiki w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9932 osób
ISBN 978-83-740-5523-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Wybrane obszary badawcze andragogiki Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany