Autor: Jan Piskurewicz, Czerwiec 2016 , 311 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1435 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Psychologia dla bystrzaków. Wydanie II. Do końca dnia (24.02.2020) za 19,95 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Studium życia i działalności Artura Wołyńskiego, wielce ciekawej, choć wciąż mało znanej postaci powstańca styczniowego, uczonego, publicysty, aktywnego działacza emigracyjnego, współtwórcy Akademii Adama Mickiewicza w Bolonii oraz Biblioteki Polskiej i Muzeum Mikołaja Kopernika w Rzymie. Cennym uzupełnieniem książki jest dziennik Wołyńskiego z lat 1882-1883. Ebook porusza temat włoskiej. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Polski.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1435 osób
ISBN 978-8-3707-2727-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Z ziemi włoskiej dla Polski Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany