Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Luty 2020 , 74 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1500 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Mirkwood Campaign, Erebor Adventures, Rhovanion Region Guide and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do przygodówki "Zaginiona historia: Tale of Hero" to ilustrowany opis przejścia gry, dzięki któremu bez problemu przebrniesz przez niesamowite przygody miejscowego pogromcy potworów o imieniu Olaf. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[Jaskinia\ Znaleźć wyjście z jaskini-[Jaskinia\ Zastawić pułapkę na potwora-[Wioska\ Znaleźć klucz d o spiżarni; Odzyskać maskę-[Wioska\ Znaleźć klucz do spiżarni c.d.; Skomponować perfumy; Dostać się na bagna-[Wioska\ Zdobyć żywą wodę-[Wioska\ Przyprowadzić Mykorusowi strażnika-[Wioska\ Zdobyć łuskę białego suma-[Głębiny oceanu\ Wydostać się ze świątyni-[Głębiny oceanu\ Otworzyć skrzynkę; Zdobyć grudkę śmiechoplujki-[Głębiny oceanu\ Pozbyć się duchów; Dotrzeć do wraku-[Głębiny oceanu\ Zdobyć źródło światła-[Głębiny oceanu\ Odkleszczyć szczękę małży; Dostarczyć towarzystwo Maleństwu-[Głębiny oceanu\ Porozmawiać z Apidulasem-[Głębiny oceanu\ Znaleźć błękitną rozgwiazdę-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 24Informacja o grzeTale of a Hero to klasyczna, staroszkolna gra przygodowa typu point'n'click, stworzona przez czeską grupę developerską Future Games.Gra Tale of a Hero, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Zaginiona. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: historia:. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1500 osób
ISBN 978-83-8054-604-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Zaginiona historia: Tale of Hero - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany