Autor: Marta Karczewska, Marzec 2020 , 35 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7910 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
		Najnowsze publikacje od Wydawnictwa Packt Publishing [Ebooki -30%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Rozporządzenie REACH wprowadza obowiązek informowaniao zagrożeniach i ryzyku dotyczącym stosowania substancji chemicznych. Kwestie związane z klasyfikowaniem, oznakowaniem i pakowaniem zawiera z kolei rozporządzenie CLP. Te rozporządzenia mają na celu zapewnić bezpieczeństwo przy stosowaniu chemikaliów. To co powinieneś o nich wiedzieć, znajdziesz w ebooku. Ebook porusza temat Zarządzanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: chemikaliami. Jeśli interesuje Cię: przedsiębiorstwie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: ramach w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wymagań.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -35%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7910 osób
ISBN 978-83-269-8783-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Zarządzanie chemikaliami w przedsiębiorstwie w ramach wymagań REACH i CLP Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany