Autor: ks. Jan Twardowski, Marzec 2020 , 279 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2020 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    BIBLIOTEKA SŁÓW! [-45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

ks. Jan Twardowski "Zawsze obecna. Rozważania o życiu Matki Bożej" Wybrała i opracowała Aleksandra Iwanowska Posłowiem opatrzył ks. Sławomir Kunka Zawsze obecna pierwszy tom maryjnego cyklu, będący zbiorem rozważań i wierszy, poświęcony jest życiu Maryi, od niepokalan ego poczęcia do wniebowzięcia. W wydarzeniach z życia Matki Bożej, Jej obecności w życiu Jezusa, pokorze, ufności, wierności Bogu, zdumieniu, zachwycie Bogiem, milczeniu ks. Twardowski szuka odniesień i wzorów dla człowieka współczesnego w życiowych postawach, wyborach, relacjach z Bogiem. Na cykl maryjny o wspólnym tytule: Mama, Mamusia, Matka. Rozważania o Matce Bożej składają się trzy tomy: Zawsze obecna. Rozważania o życiu Matki Bożej Matka dla wszystkich. Rozważania na uroczystości, święta i wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Jak troskliwa matka. Rozważania na nabożeństwa majowe, różańcowe oraz roraty. Planowany termin wydania tomów Matka dla wszystkich oraz Jak troskliwa matka pierwszy kwartał 2020 r. Ebook porusza temat Zawsze. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: obecna. Jeśli interesuje Cię: Rozważania, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2020 osób
ISBN 9788381274418. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Zawsze obecna. Rozważania o życiu Matki Bożej T.1 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany