Autor: Holme Dan, Wrzesień 2020 , 726 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 147 osób

Zobacz promocję nowość!

-76% na ebooka Jak  inwestować w nieruchomości? Kompendium inwestora. Do końca dnia (19.09.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Rozstrzygające źródło skutecznych rozwiązań dla administratorów Windows Poznaj realistyczne i pragmatyczne podejście do codziennych zadań, które stoją przed administratorami systemów. Ten Zestaw rozwiązań prezentuje wskazówki i najlepsze rozwiązania rzeczywistych problemów i zagadnień. Ponad 100 innowacyjnych koncepcji pozwoli zwiększyć sprawn ość zarządzania i efektywność systemów Windows. Dowiedz się, jak: Wykorzystać zarządzanie oparte na rolach do zmaksymalizowania kontroli nad zasobami przedsiębiorstwa, * Wbudować wymagania przenośności, elastyczności i bezpieczeństwa w infrastrukturę danych użytkowników, * Rozszerzyć możliwości administracyjne poprzez modyfikację konsoli MMC, * Zautomatyzować wdrażanie folderów udostępnionych, * Zaprojektować delegację administracji Active Directory opartą na zasadzie najmniejszych przywilejów, * Tworzyć grupy z dynamicznym zarządzaniem członkostwem, * Wdrożyć samoraportowanie systemu, aby było wiadomo, kto, kiedy i gdzie się logował, * Zautomatyzować wdrażanie oprogramowania i zarządzanie zmianami bez korzystania z dodatkowych narzędzi innych firm, * Zapewnić zaawansowane zarządzanie dokumentami i możliwości współdziałania w skali całego przesiębiorstwa.   Na dysku CD:  Ponad 75 skryptów,  Łącza do narzędzi dla Internet Information Services, Windows PowerShell, Microsoft System Center Operations Manager i innych,  Łącza do dodatkowych źródeł informacji, dokumentów i grup dyskusyjnych, Przykładowe rozdziały z 15 książek Microsoft Press o podobnej tematyce,  W pełni przeszukiwalną wersję książki w formacie eBook (w języku angielskim). Ebook porusza temat Zestaw. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: narzędzi. Jeśli interesuje Cię: administracji, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Windows w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Efektywne. Jeśli szukasz ebooków o: rozwiązania, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat specjalistów.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 147 osób
ISBN 978-8-3754-1026-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Zestaw narzędzi do administracji Windows. Efektywne rozwiązania dla specjalistów IT Resource Kit + płyta CD Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany