Autor: Bogumił Gacka, Czerwiec 2016 , 422 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2841 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Włochy południowe. Śródziemnomorskie dolce vita. Wydanie 2. Do końca dnia (09.08.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jakie znaczenie ma osoba w teologii Josepha Ratzingera - Benedykta XVI? Jak papież definiuje osobę, jak rozumie teologię? Dlaczego według niego głównym problemem jest słabe rozumienie osoby? Na te i inne pytania autor udziela odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki. Ebook porusza temat Znaczenie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: teologii. Jeśli interesuje Cię: Josepha, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Ratzingera w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Benedykta.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2841 osób
ISBN 978-8-3707-2617-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Znaczenie osoby w teologii Josepha Ratzingera-Benedykta XVI Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany